Hakkımızda

 • Serim BAYSUN

  Efe Endüstri ve Tic. A.Ş.-Üretim Müdürü

  Investa Proje Merkezi’nin bizlere katkısı; sadece proje danışmanlığı hizmeti boyutunda kalmamış, geleceğe olan bakış açımızın değişmesi konusunda da önemli bir etki yaratmıştır. Investa Proje, yeni projelere yapılacak olan başvurularda hem bizi yönlendirmiş ve cesaretlendirmiş hem de projenin son noktasına kadar desteğini esirgememiştir. Ortak çalışmalarımız boyunca iş ahlakı ve profesyonel  yaklaşımları ile her zaman takdirimizi toplamış olan firma, başvurmuş olduğumuz tüm desteklerin kazanılmasında büyük rol oynamıştır.

 • Öznur GÜLOĞLU

  Ektam Makine Sanayi A.Ş.– Yönetim Kurulu Üyesi

  Ektam Makine olarak, Investa Proje Merkezi ile birlikte şu ana kadar 3 adet projemiz için TÜBİTAK 1501 Programına başvuruda bulunduk. Başvuruda bulunduğumuz her 3 proje de, TÜBİTAK tarafından desteklenmeye hak kazandı. Bu süreçte, projenin hazırlanmasından sonlandırılmasına dek tüm süreçlerde Hilmi Bey ve ekibinden eksiksiz hizmet alarak projelerimizi başarıyla sonuçlandırdık. Devlet teşviklerinin öneminin giderek artmakta olduğu bu dönemde, gönül rahatlığıyla Investa Proje Merkezi ile çalışıp, proje bazlı devlet teşviklerinden yararlanabilirsiniz.

 • Yetkin KADER

  Efe Endüstri ve Tic. A.Ş.- AR-GE Müdürü

  Investa Proje ve Yatırım Merkezi ile yaklaşık 3 yıldır çeşitli projelerde birlikte çalıştık. Bugüne kadar yaptığımız projelerde işin her aşamasında yol gösterdiler, hedeflerimize ulaşmamızda yardımcı oldular. Buradan aldığımız cesaretle her defasında yeni ve daha yüksek hedeflere doğru yol aldık. Bugün şirketimizin Ar-Ge perspektifinde geldiğimiz nokta ile ilk başladığımız noktaya göre önemli aşamalar kaydedilmiştir. Bu aşamalarda gösterdikleri yardımlardan dolayı Investa'ya teşekkürü bir borç biliriz.

 • Dr. Ünver ÖZKOL

  İYTE Makine Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi / Ünterm Mühendislik Kurucu Ortağı

  Uzman Makina Mühendisliği hizmetleri gerektiren Ar-Ge projelerinde, Investa firması ile beraber çalışmaktayız. Investa profesyonel ve tecrübeli yaklaşımları ile yönetilmesi en meşakatli projeleri dahi en hızlı ve güvenli yoldan çözüme ulaştırmaktadır. Proje yönetimi konusundaki tecrübeleri, karmaşık ve zor projeler için çizdikleri yol haritaları ve çalışma sırasındaki samimi tutumları, Investa'yı çok ayrıcalıklı kılmaktadır.